Psychotesty do profilu kierowcy są dla Ciebie gdy...

...chcesz uzyskać prawo jazdy kategorii C, C+E, D, D+E.

Aby uzyskać w Wydziale Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów profil kandydata na kierowcę (PKK) musisz posiadać aktualne orzeczenie psychologiczne i lekarskie. Orzeczenia otrzymasz po wykonaniu kolejno badania psychologicznego i lekarskiego.
Dopiero posiadając PKK możesz udać się do wybranej auto szkoły aby zapisać się na kurs prawa jazdy.

Komplet badań w jednym miejscu:

Na miejscu masz możliwość wykonania kompletu badań: psychologicznych i lekarskich w jeden dzień.

  • Najpierw przystępujesz do badania psychologicznego.
  • Następnie, po badaniu psychologicznym, przystępujesz do badania lekarskiego.

Profil kierowcy i kwalifikacja:

Cenimy Twój czas i pieniądze, dlatego podczas jednego badania otrzymasz od razu dwa orzeczenia psychologiczne i dwa orzeczenia lekarskie (do profilu kierowcy i do kwalifikacji wstępnej).

  • Posiadając komplet orzeczeń będziesz mógł uzyskać w Wydziale Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów w Łodzi profil kandydata na kierowcę (PKK) oraz wziąć udział w kwalifikacji wstępnej, która umożliwi Ci wykonywanie pracy jako kierowca.

Masz już komplet orzeczeń, co dalej?

Kiedy posiadasz już komplet badań (lekarskie i psychologiczne) pozostaje Ci już tylko udać się z aktualnym zdjęciem do Wydziału Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów w Łodzi. Jeśli nie posiadasz zdjęcia, możesz je wykonać na miejscu w Wydziale (na pierwszym piętrze, na lewo od schodów).

Załatwienie sprawy związanej z wydaniem profilu kandydata na kierowcę jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się na wizytę za pośrednictwem strony internetowej:

https://wizyty.uml.lodz.pl/qmaticwebbooking/#/

Dodatkowe informacje o profilu kandydata na kierowcę dostępne są na stronie Wydziału Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów w Łodzi

Porozmawiajmy

Umów się na wizytę lub dowiedz się więcej.